Translation

06 dets 2011, Postitas Heli rubriigis Kalifornia,Küülikute müük,Näitusel hinnatud küülikud,Üldine,uudised,uus-meremaa valge, Kommentaare pole. Sildid , , ,

Näitusel käidud


Meie farmi esimene küülikunäitus 3.detsembril Rõngus läks väga hästi. Sama päeva varahommikul kell 2 panin farmi ukse kinni teadmisega, et hommikul ei lähe kuskile, sest loomad ei ole valmis. Mitmel oli ikka pulstunud karvu, rääkimata kollastest laikudest (eriti ühel emasel, kes oli isase kõrval puuris). Etteruttavalt võin öelda, et kõik asjad, mille pärast muretsesin, ei lugenudki lõpuks midagi.

Meie loomadel läks minu arvates väga hästi. Kaks looma kaalusid liiga vähe, seega said üldhindeks 0 ja farmi arvestuseks vajalikud 10 looma meil enam täis ei tulnud. Kahju! Aga, mis teha- kõik sobivad loomad olid kaasa võetud. Algaja asi. Järgmisel aastal ehk on meil farmis ka rohkem valikut.

Kõige rohkem küsimusi minu jaoks tekitaski kaalu küsimus. Nimelt kaks looma jäid seetõttu arvestusest välja, aga paar looma sai kaalu 10 punkti asemel ka 9. Enamusel mu loomadel (eriti kõigil neil, keda juba ammu näituseks planeerisin) on pidevalt toit ees ehk et nad ei söö järgmiseks korraks eelmise korra toitu ära. Aga kaalu polnud mitmel ikka piisavalt. Peab mõtlema toidu koostise peale ja seda üle vaatama. Samas ütlesid mitmed küülikukasvatajad, kellega sama teema jutuks tuli, et loomad ongi erinevad ja asi ei pruugi üldse toidus olla.

Kuuse talu küülikufarmi tulemused näitusel:

97 punkti

Kuuse Abraham- BOB (kalifornia küülikute tõu parim)

Kuuse Daniel- müügis

96,5 punkti

Kuuse Bethany- enda põhikarja

96 punkti

Kuuse Fabian- müügis

Kuuse Bathseba- enda põhikarja

95,5 punkti

Kuuse Betsy- müügis

Kuuse Felix- müügis

 

94,5 punkti

Kuuse Benjamin- müügis

Kuuse Arthos- müügis

 

 

Lisan...

Lisa kommentaar


Telli vastus emailile

http://www.kuusefarm.eu/wp-content/themes/press