Translation

12 okt 2011, Postitas Heli rubriigis küülikufarm,Üldine,uudised, Kommentaare pole.

Kuidas meil läheb?!?


Mõned päevad tagasi võtsime Mathiase ja Joosepiga ette reisi Eestimaa lõunapoolsetele aladele. Sihtkohaks oli Diana Mägi Foxy Rabbits küülikufarm Vana-Kuustes. Kaasa tõime uus-meremaa valged emased Foxy Rabbits Lidya ja Härma Alberta ning isase Foxy Rabbit Lembit.

Meie enda juures on ka viimasel ajal küülikuostjad päris tihedalt käidud. Praegu polegi enam eriti kedagi pakkuda. Uus-meremaa valged plaanin enamasti talvisele näitusele viia. Ristandeid on mõningaid veel pakkuda. Täpsem info jätkuvalt müügi lehel. Siiani on ostjatelt vaid positiivne tagasiside. Eriti algaja küülikukasvatajana on seda ikka väga hea kuulda.

Viimastel nädalatel on aga sündinud ka mitmed uued pesakonnad. Kahjuks oleme seekord kuidagi väga palju poegi kaotanud.

Äriplaani järgi oleks meil pidanud juba hulga rohkem küülikuid olema. Aga ausalt öeldes oleme päris rahulikult võtnud. Lihtsalt näha on, et laste ja maja ehitamisega ei jää seda aega nii palju üle. Seetõttu praegu teenivad küülikuid tõesti enamasti enda söögiraha tagasi. Miinustes ei ole. Pealegi hakkasin mõni nädal tagasi uue noorsooromaani kallal töötama ja see võtab ka aega. Tahaks ikka kõike jõuda! :)

Lisan...

Lisa kommentaar


Telli vastus emailile

http://www.kuusefarm.eu/wp-content/themes/press