Translation

16 apr 2012, Postitas Heli rubriigis Kalifornia,Küülikute müük,Lõvilakk,Näitusel hinnatud küülikud,Pesakonnad,Raamatud,ristandid,Üldine,uudised,uus-meremaa valge, Kommentaare pole. Sildid , , ,

Kevad 2012


Kevad on meie farmis olnud rahulik. Uusi pesakondi väga palju ei ole, eelmise aasta pojad enamuses müüdud. Praegu veel saadaval mitmed uus-meremaa valged küülikud (s.h. mitmed näitusel hinnatud). Ristanditest aga hetkel emased kõik otsas, saadaval mõned isased.

Täpsem info MÜÜGI LEHEKÜLJEL.

Seetõttu pole ka kodulehel eriti uuendusi olnud. Täna aga said sisestatud meie esimesed kevadised pesakonnad. Kui meie fotokas Gruusiast tagasi jõuab, siis saame ka fotod lisada. Praeguseks sündinud mitmed uus-meremaa valged ning üks lõvilaka ja üks kalifornia pesakond. Samuti paar ristandite (kalifornia+ uus-meremaa valge) pesakonda. Ootame jätkuvalt lisa!

Meie ise ootame loomulikult jätkuvalt oma “pesakonna” laienemist ehk kolmanda lapse sündi. Mõned kuud ikka veel oodata.

Samuti ootame minu esimese romaani “Homme on ka päev” ilmumist. See peaks ka toimuma kas suve lõpus või sügisel. Aegajalt on isegi aega lisa kirjutada. Mõni aeg tagasi sai kodukale lisatud ka rubriik MEIST KIRJUTATAKSE. Siia kogume lingid artiklitest, mis on ilmunud meie kohta või mis olen ise kirjutanud.

Femara

Lisan...

Lisa kommentaar


Telli vastus emailile

http://www.kuusefarm.eu/wp-content/themes/press